Virtuální prohlídka a 360°panorama

Nabízím zpracování virtuálních prohlídek interiéru a exteriéru. Může se jednat o prohlídky jedné místnosti, celého bytu, ale i zrekonstruovaného domu se zahradou. Zákazník si tak může chodit po svém vysněném domově.

Virtuální prohlídku je možné vložit do webové prezentace, kde je přímo spustitelná, nebo formou externího odkazu, skrze který se dostanete přímo na danou prohlídku. Virtuální prohlídka se snadno zapracuje například do webové prezentace developera, architekta či lze vložit do realitních inzerátů. Výsledná prohlídka nabízí například možnost ukázat rekonstruovaný dům či zahradu. Můžete se libovolně procházet daným prostorem – otáčet se, približovat kamerou atp.

Jak se vytváří virtuální prohlídky?

Virtuální prohlídka je krok, který navazuje na zpracovanou nemovitost ve formě 3D modelu, otexturování, stafáže, nasvícení prostoru atd. Do takto připravené nemovitosti se umístí body prohlídky tak, aby výsledná procházka pro vás byla co nejhodnotnější. Můžete například procházet budoucím rekonstruovaným domem z patra do patra, vystoupat na terasu a kouknout se na budoucí zahradu, na kterou pomocí pár kliků můžete virtuálně vkročit a procházet se. Po nastavení bodů přichází fáze renderování/konečného vykreslování virtuální prohlídky. Po tomto kroku následuje export prohlídky zákazníkovi ve formě spustitelného odkazu nebo html kódu, který lze vložit na webové stránky. Volitelně je možné udělat z virtuální procházky video, doplnit ho o hudbu, popisky místností apod., a vložit ho například na stránky developera. Níže můžete shlédnout virtuální prohlídky nemovitostí zpracované formou videa a spustitelné virtuální prohlídky.

Virtuální prohlídka rodinného domu

Virtuální prohlídka podkrovního bytu

Virtuální prohlídka exteriéru statku

Virtuální prohlídka podkrovního bytu 3+kk

Virtuální prohlídka bytu 1+kk

Virtuální prohlídka luxusní vily