Architektonická a produktová 3D vizualizace

Poskytuji komplexní zpracování vizualizací (interiérů, exteriérů, 3D půdorysů, 3D animací interiéru a exteriéru, 3D procházky, zákresy do fotografií), dle Vašeho konceptu. Vaše myšlenky převádím do vizuální podoby a přibližuji tak realitě. Na Vašem projektu dokáži zpracovat sluneční studii, vzhledem k orientaci stran a ročnímu období . Vizualizace zpracovávám dle 2D nebo 3D podkladu. Na přání zákazníka zpracuji 3D animaci obletu celého domu či sestříhané video interiéru nebo exteriéru doplněné hudbou, popisky atd…  Dokáži zanimovat i procházku zahradou či interiérem z pohledu první osoby. Tyto procházky slouží k pochopení daného projektu (ideální poloha objektů v exteriéru a interiéru). Výstupem může být i 360° panorama nebo virtuální prohlídka, kde se můžete pohybovat a otáčet v prostoru pomocí předem zadaných bodů. Obojí vhodné pro developera, jako prezentace koncovým zákazníkům.

ZÁKRES DO FOTOGRAFIE

Exteriérová 3D vizualizace

Bytové domy, lokality, řadové domy, zákresy do fotografií. Virtuální prohlídky exteriéru, 360° panorama.

Interiérová 3D vizualizace

Bytové jednotky, kanceláře, rodinné domy, prodejny...Virtuální prohlídky interiéru, 360° panorama.
Produktová 3D vizualizace
Vizualizace produktů zpracovaná do posledního detailu.
Animace & video
virtuální prohlídky
2d & 3D půdorys
Zákres do fotografie
3D schémata & skladby


Nacěnění projektu

V případě zájmu o mé služby, pošlete základní popis projektu a podklady (například lokace projektu na mapě, fotky místa, kde projekt vznikne či standardy s popisem) ve formátu PDF, DWG, JPEG… Jaké rozlišení mají mít výstupy, kolik si jich přibližně představujete. V případě zpracování videa, rozlišení a délku videa, přibližnou představu o zpracování videa (přidání loga, hudby, popisků…). Po obdržení podkladů vám zašlu cenovou nabídku – zpravidla to bývá do druhého dne, nejbližší možný termín dodání, platebních podmínky a případně žádost o doplnění dalších podkladů.

"Každý projekt je jedinečný a ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně. O vašem projektu se můžeme pobavit po telefonu, mailu či přes videohovor."

Zabývám se tvorbou technických 3D modelů od počátečního návrhu, přes výkresovou dokumentaci až po prototypovou výrobu. Mám zázemí strojního vzdělání a přes 10 let na pozici konstruktéra. Podle potřeby dokáži zpracovat kompletní 3D parametrický model a výkresovou dokumentaci, včetně nářezového plánu na tyčový a deskový materiál. K 3D modelu jsem schopen provést vizualizaci pro finální představu produktu nebo pro účely marketingu.